header

Sprawny staż to program Fundacji Integralia dla studentów/studentek i absolwentów/absolwentek z niepełnosprawnościami oferujący przyjazne, płatne staże w renomowanych firmach. Każdy uczestnik/ uczestniczka otrzyma wynagrodzenie w wysokości minimum 4 872 zł brutto za miesiąc. Paweł, student trzeciego roku finansów i rachunkowości, zdobył doświadczenie zawodowe w dziale operacji księgowych międzynarodowej firmy. Po stażu pracodawca zaproponował mu dalszą współpracę. Paweł z sukcesem łączy pracę ze studiami.

Bądź jak Paweł! Przyśpiesz swój rozwój zawodowy i zdobywaj doświadczenie w branży. Podejmij Sprawny staż w Zespole Wsparcia Spółek z Sektora OZE w ORLEN.

ORLEN jest zintegrowanym koncernem multienergetycznym, prowadzącym działalność w Europie Środkowo-Wschodniej i Kanadzie. Zapewnia energię i paliwa ponad 100 milionom Europejczyków, a jego zaawansowane produkty dostępne są w blisko 90 krajach na 6 kontynentach. Koncern tworzy zespół profesjonalistów z kilkudziesięciu różnych specjalizacji zawodowych, a wszechstronność biznesowa Grupy ORLEN sprawia, że ma możliwość realizowania zadań i pracy w różnych lokalizacjach w Polsce i za granicą.

Zespół Wsparcia Spółek z Sektora OZE w ORLEN odpowiedzialny jest za wsparcie zarządów Spółek GK ORLEN w bieżącej działalności w segmencie Energetyki i OZE. Pracownicy przygotowują materiały, sprawozdania, prezentacje i współpracują z innymi obszarami. Sporządzają raporty i zbierają dane na potrzeby audytów zewnętrznych i wewnętrznych. Weryfikują wydatki na poziomie pojedynczych księgowań oraz poprawności przypisywanych pozycji księgowych do poszczególnych źródeł finansowania. Prowadzą komunikację w zakresie realizowanych prac poprzez wykorzystanie dostępnych narzędzi.

 

Sprawny staż w Zespole Wsparcia Spółek z Sektora OZE
Miejsce pracy: Płock

Twoje różnorodne zadania:

Włącz się, jeśli:

Korzyści ze współpracy:

 

Proces rekrutacji składa się z dwóch głównych etapów:

  1. Pierwszy etap prowadzony jest przez Fundację Integralia. Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w godzinach 8.00 - 16.00 (stacjonarnie lub online). Jeśli pomyślnie przejdziesz ten etap, zarekomendujemy Twoją kandydaturę do stażodawcy.
  2. Drugi etap prowadzony jest przez firmę, która realizuje staż. O wyniku rozmów dowiesz się najpóźniej do 21 czerwca 2024 roku.

Podczas rekrutacji mogą pojawić się testy kompetencyjne.

Ważne jest dla nas stworzenie dostępnego procesu rekrutacji na każdym jego etapie. Jeśli masz jakiekolwiek potrzeby wynikające z niepełnosprawności, poinformuj nas o tym w formularzu rekrutacyjnym lub podczas rozmowy telefonicznej z rekruterką. Zadbamy o nie w trakcie rekrutacji.

Dziękujemy wszystkim Kandydatom i Kandydatkom za zainteresowanie ogłoszeniem. Jeśli spełniasz powyższe kryteria, wypełnij formularz dostępny po kliknięciu w przycisk 'Aplikuj'.

Aplikuj