header

Sprawny staż to program Fundacji Integralia dla studentów/studentek i absolwentów/absolwentek z niepełnosprawnościami oferujący przyjazne, płatne staże w renomowanych firmach. Każdy uczestnik/ uczestniczka otrzyma wynagrodzenie w wysokości minimum 4 872 zł brutto za miesiąc. Agata, studentka czwartego roku matematyki, zdobyła doświadczenie w renomowanej firmie z sektora medycznego. Po stażu pracodawca zaoferował jej miejsce w zespole. Agata podejmie wymarzoną pierwszą pracę zaraz po zakończeniu studiów.

Bądź jak Agata! Przyśpiesz swój rozwój zawodowy i zdobywaj doświadczenie w branży. Podejmij Sprawny staż w Dziale Strategicznych Projektów Badawczo - Rozwojowych w ORLEN.

ORLEN jest zintegrowanym koncernem multienergetycznym, prowadzącym działalność w Europie Środkowo-Wschodniej i Kanadzie. Zapewnia energię i paliwa ponad 100 milionom Europejczyków, a jego zaawansowane produkty dostępne są w blisko 90 krajach na 6 kontynentach. Koncern tworzy zespół profesjonalistów z kilkudziesięciu różnych specjalizacji zawodowych, a wszechstronność biznesowa Grupy ORLEN sprawia, że ma możliwość realizowania zadań i pracy w różnych lokalizacjach w Polsce i za granicą.

Dział Strategicznych Projektów Badawczo - Rozwojowych w ORLEN zajmuje się realizacją projektów badawczo-rozwojowych (B+R) krajowych i zagranicznych finansowanych ze środków własnych oraz dofinansowanych z różnych źródeł. Tematyka projektów dotyczy nowych technologii, nowych produktów, instalacji pilotowych i demonstracyjnych, rozwoju i wdrożenia rekomendacji z przeprowadzonych prac badawczych. Współpracujemy z nauką oraz partnerami biznesowymi.

 

Sprawny staż w Dziale Strategicznych Projektów Badawczo - Rozwojowych
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje różnorodne zadania:

Włącz się, jeśli:

Korzyści ze współpracy:

 


Proces rekrutacji składa się z dwóch głównych etapów:

  1. Pierwszy etap prowadzony jest przez Fundację Integralia. Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w godzinach 8.00 - 16.00 (stacjonarnie lub online). Jeśli pomyślnie przejdziesz ten etap, zarekomendujemy Twoją kandydaturę do stażodawcy.
  2. Drugi etap prowadzony jest przez firmę, która realizuje staż. O wyniku rozmów dowiesz się najpóźniej do 21 czerwca 2024 roku.

Podczas rekrutacji mogą pojawić się testy kompetencyjne.

Ważne jest dla nas stworzenie dostępnego procesu rekrutacji na każdym jego etapie. Jeśli masz jakiekolwiek potrzeby wynikające z niepełnosprawności, poinformuj nas o tym w formularzu rekrutacyjnym lub podczas rozmowy telefonicznej z rekruterką. Zadbamy o nie w trakcie rekrutacji.

Dziękujemy wszystkim Kandydatom i Kandydatkom za zainteresowanie ogłoszeniem. Jeśli spełniasz powyższe kryteria, wypełnij formularz dostępny po kliknięciu w przycisk 'Aplikuj'.

Aplikuj