header

Sprawny staż to program Fundacji Integralia dla studentów/studentek i absolwentów/absolwentek z niepełnosprawnościami oferujący przyjazne, płatne staże w renomowanych firmach. Każdy uczestnik/ uczestniczka otrzyma wynagrodzenie w wysokości minimum 4 872 zł brutto za miesiąc. Paweł, student trzeciego roku finansów i rachunkowości, zdobył doświadczenie zawodowe w dziale operacji księgowych międzynarodowej firmy. Po stażu pracodawca zaproponował mu dalszą współpracę. Paweł z sukcesem łączy pracę ze studiami.

Bądź jak Paweł! Przyśpiesz swój rozwój zawodowy i zdobywaj doświadczenie w branży. Podejmij Sprawny staż w Dziale Analiz Strategicznych Rynku Energii w ORLEN.

ORLEN jest zintegrowanym koncernem multienergetycznym, prowadzącym działalność w Europie Środkowo-Wschodniej i Kanadzie. Zapewnia energię i paliwa ponad 100 milionom Europejczyków, a jego zaawansowane produkty dostępne są w blisko 90 krajach na 6 kontynentach. Koncern tworzy zespół profesjonalistów z kilkudziesięciu różnych specjalizacji zawodowych, a wszechstronność biznesowa Grupy ORLEN sprawia, że ma możliwość realizowania zadań i pracy w różnych lokalizacjach w Polsce i za granicą.

Dział Analiz Strategicznych Rynku Energii w ORLEN aktywnie bierze udział w przygotowaniu planów strategicznych w zakresie rozwoju energetyki od strony ekonomiczno-finansowej, z uwzględnieniem zagadnień technicznych, biznesowych i rynkowych. Pracujemy przy budowie założeń makroekonomicznych dla energetyki. Zajmujemy się również oceną projektów inwestycyjnych o charakterze strategicznym, analizujemy trendy rynkowe, funkcjonowanie rynku energii oraz systemów elektroenergetycznych.

 

Sprawny staż w Dziale Analiz Strategicznych Rynku Energii
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje różnorodne zadania:

Włącz się, jeśli:

Korzyści ze współpracy:

 

Proces rekrutacji składa się z dwóch głównych etapów:

  1. Pierwszy etap prowadzony jest przez Fundację Integralia. Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w godzinach 8.00 - 16.00 (stacjonarnie lub online). Jeśli pomyślnie przejdziesz ten etap, zarekomendujemy Twoją kandydaturę do stażodawcy.
  2. Drugi etap prowadzony jest przez firmę, która realizuje staż. O wyniku rozmów dowiesz się najpóźniej do 21 czerwca 2024 roku.

Podczas rekrutacji mogą pojawić się testy kompetencyjne

Ważne jest dla nas stworzenie dostępnego procesu rekrutacji na każdym jego etapie. Jeśli masz jakiekolwiek potrzeby wynikające z niepełnosprawności, poinformuj nas o tym w formularzu rekrutacyjnym lub podczas rozmowy telefonicznej z rekruterką. Zadbamy o nie w trakcie rekrutacji.

Dziękujemy wszystkim Kandydatom i Kandydatkom za zainteresowanie ogłoszeniem. Jeśli spełniasz powyższe kryteria, wypełnij formularz dostępny po kliknięciu w przycisk 'Aplikuj'.

Aplikuj