header

Sprawny staż to program Fundacji Integralia dla studentów/studentek i absolwentów/absolwentek z niepełnosprawnościami oferujący przyjazne, płatne staże w renomowanych firmach. Każdy uczestnik/ uczestniczka otrzyma wynagrodzenie w wysokości minimum 4 872 zł brutto za miesiąc. Zuzanna, studentka piątego roku psychologii, zdobyła doświadczenie zawodowe w dziale rekrutacji znanej i cenionej firmy. Po stażu pracodawca polecił ją do zaufanej organizacji. Zuzanna podjęła tam pracę na pełen etat i spełnia się w swoim zawodzie.

Bądź jak Zuzanna! Przyśpiesz swój rozwój zawodowy i zdobywaj doświadczenie w branży. Podejmij Sprawny staż na ścieżce kreatywnej w ERGO Hestii.

Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeniowym. Od ponad 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi. Co roku zapewnia ochronę ponad 3 milionom klientów indywidualnych oraz kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw. Dowiedz się więcej: www.ergohestia.pl

 

Sprawny staż - ścieżka kreatywna
Miejsce pracy: Sopot/ Gdańsk

 

Twoje różnorodne zadania:

Na ścieżce kreatywnej będziesz miał/miała szansę zdobyć doświadczenie w takich obszarach naszej firmy jak Biuro Szkoleń, Biuro Marketingu i PR czy Biuro Ubezpieczeń Detalicznych i Programów Partnerskich. Zakres realizowanych zadań różni się w zależności od działu, w którym odbędzie się staż.

Włącz się, jeśli:

Korzyści ze współpracy:

W przypadku zadań realizowanych w ERGO Hestii, umowa ze stażystą/ stażystką zostanie zawarta z Fundacją Grupy ERGO Hestia Integralia. Fundacja wspiera jednostki organizacyjne ERGO Hestii w wykonywaniu procesów i czynności, których dotyczy oferta stażu.

 

Proces rekrutacji składa się z dwóch głównych etapów:

  1. Pierwszy etap prowadzony jest przez Fundację Integralia. Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w godzinach 8.00 - 16.00 (stacjonarnie lub online). Jeśli pomyślnie przejdziesz ten etap, zarekomendujemy Twoją kandydaturę do stażodawcy.
  2. Drugi etap prowadzony jest przez firmę, która realizuje staż. O wyniku rozmów dowiesz się najpóźniej do 21 czerwca 2024 roku.

Podczas rekrutacji mogą pojawić się testy kompetencyjne.

Ważne jest dla nas stworzenie dostępnego procesu rekrutacji na każdym jego etapie. Jeśli masz jakiekolwiek potrzeby wynikające z niepełnosprawności, poinformuj nas o tym w formularzu rekrutacyjnym lub podczas rozmowy telefonicznej z rekruterką. Zadbamy o nie w trakcie rekrutacji.

Dziękujemy wszystkim Kandydatom i Kandydatkom za zainteresowanie ogłoszeniem. Jeśli spełniasz powyższe kryteria, wypełnij formularz dostępny po kliknięciu w przycisk 'Aplikuj'.

Aplikuj