header

Sprawny staż to program Fundacji Integralia dla studentów/studentek i absolwentów/absolwentek z niepełnosprawnościami oferujący przyjazne, płatne staże w renomowanych firmach. Każdy uczestnik/ uczestniczka otrzyma wynagrodzenie w wysokości minimum 4 872 zł brutto za miesiąc. Zuzanna, studentka piątego roku psychologii, zdobyła doświadczenie zawodowe w dziale rekrutacji renomowanej firmy. Po stażu pracodawca polecił ją do zaufanej organizacji. Zuzanna podjęła tam pracę na pełen etat i spełnia się w swoim zawodzie.

Bądź jak Zuzanna! Przyśpiesz swój rozwój zawodowy i zdobywaj doświadczenie w branży. Podejmij Sprawny staż w Zespole Talent/ HR w Deloitte.

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń.

Zespół Talent/HR w Deloitte zapewnia wsparcie dla każdego pracownika w organizacji. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem, dążąc do świadczenia usług na jak najwyższym poziomie. Zespół Talent wspiera wszystkie linie biznesowe a także funkcjonuje na poziomie centralnym. Kompetencje i role Zespołu obejmują przede wszystkim: rekrutację, budowanie wewnętrznego i zewnętrznego Employer Brandingu, dbanie o wspieranie różnorodności w organizacji, zapewnianie równego dostępu do nauki i rozwoju wszystkim pracownikom. Zespół Talent świadczy także usługi Administracji Personalnej dotyczące zatrudnienia i świadczeń.

 

Sprawny staż w dziale Talent/ HR
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje różnorodne zadania:

Włącz się, jeśli:

Korzyści ze współpracy:

 

Proces rekrutacji składa się z dwóch głównych etapów:

  1. Pierwszy etap prowadzony jest przez Fundację Integralia. Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w godzinach 8.00 - 16.00 (stacjonarnie lub online). Jeśli pomyślnie przejdziesz ten etap, zarekomendujemy Twoją kandydaturę do stażodawcy.
  2. Drugi etap prowadzony jest przez firmę, która realizuje staż. O wyniku rozmów dowiesz się najpóźniej do 21 czerwca 2024 roku.

Podczas rekrutacji mogą pojawić się testy kompetencyjne.

Ważne jest dla nas stworzenie dostępnego procesu rekrutacji na każdym jego etapie. Jeśli masz jakiekolwiek potrzeby wynikające z niepełnosprawności, poinformuj nas o tym w formularzu rekrutacyjnym lub podczas rozmowy telefonicznej z rekruterką. Zadbamy o nie w trakcie rekrutacji.

Dziękujemy wszystkim Kandydatom i Kandydatkom za zainteresowanie ogłoszeniem. Jeśli spełniasz powyższe kryteria, wypełnij formularz dostępny po kliknięciu w przycisk 'Aplikuj'.

Aplikuj