header

Sprawny staż to program Fundacji Integralia dla studentów/studentek i absolwentów/absolwentek z niepełnosprawnościami oferujący przyjazne, płatne staże w renomowanych firmach. Każdy uczestnik/ uczestniczka otrzyma wynagrodzenie w wysokości minimum 4 872 zł brutto za miesiąc. Zuzanna, studentka piątego roku psychologii, zdobyła doświadczenie zawodowe w dziale rekrutacji uznanej firmy. Po stażu pracodawca polecił ją do zaufanej organizacji. Zuzanna podjęła tam pracę na pełen etat i spełnia się w swoim zawodzie.

Bądź jak Zuzanna! Przyśpiesz swój rozwój zawodowy i zdobywaj doświadczenie w branży. Podejmij Sprawny staż w Dziale Rozwoju Pracowników w Rossmannie.

Rossmann jest liderem rynku drogeryjnego w Polsce. Codziennie zakupy w drogeriach robi ponad 1 mln Polaków. Pierwszy Rossmann w naszym kraju powstał w 1993 r. w Łodzi. 28 lat później świętowaliśmy otwarcie 1500-nej drogerii. Dziś mamy ich w Polsce 1.800, a w każdym przynajmniej jedną kasę samoobsługową. Rossmann tworzy zgrany zespół 16,8 tys. pracowników. Kieruje się zasadą: jak największy wybór artykułów w rozsądnych cenach. Oferuje klientom 24 tys. produktów polskich i zagranicznych (w sumie 800 marek). Co roku na półki w drogeriach Rossmann wprowadza 7 tys. nowości.

 

Sprawny staż w Dziale Rozwoju Pracowników
Miejsce pracy: Łódź

Twoje różnorodne zadania:

Włącz się, jeśli:

Korzyści ze współpracy:

 

Proces rekrutacji składa się z dwóch głównych etapów:

  1. Pierwszy etap prowadzony jest przez Fundację Integralia. Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w godzinach 8.00 - 16.00 (stacjonarnie lub online). Jeśli pomyślnie przejdziesz ten etap, zarekomendujemy Twoją kandydaturę do stażodawcy.
  2. Drugi etap prowadzony jest przez firmę, która realizuje staż. O wyniku rozmów dowiesz się najpóźniej do 21 czerwca 2024 roku.

Podczas rekrutacji mogą pojawić się testy kompetencyjne.

Ważne jest dla nas stworzenie dostępnego procesu rekrutacji na każdym jego etapie. Jeśli masz jakiekolwiek potrzeby wynikające z niepełnosprawności, poinformuj nas o tym w formularzu rekrutacyjnym lub podczas rozmowy telefonicznej z rekruterką. Zadbamy o nie w trakcie rekrutacji.

Dziękujemy wszystkim Kandydatom i Kandydatkom za zainteresowanie ogłoszeniem. Jeśli spełniasz powyższe kryteria, wypełnij formularz dostępny po kliknięciu w przycisk 'Aplikuj'.

Aplikuj