header

Sprawny staż to program Fundacji Integralia dla studentów/studentek i absolwentów/absolwentek z niepełnosprawnościami oferujący przyjazne, płatne staże w renomowanych firmach. Każdy uczestnik/ uczestniczka otrzyma wynagrodzenie w wysokości minimum 4 872 zł brutto za miesiąc. Agata, studentka czwartego roku matematyki, zdobyła doświadczenie w renomowanej firmie z sektora medycznego. Po stażu pracodawca zaoferował jej miejsce w zespole. Agata podejmie wymarzoną pierwszą pracę zaraz po zakończeniu studiów.

 

Bądź jak Agata! Przyśpiesz swój rozwój zawodowy i zdobywaj doświadczenie w branży. Podejmij Sprawny staż w dziale Sprzedaży Usług Serwisowych w Siemens Healthineers.

 

Siemens Healthineers wspiera i pomaga skutecznie sprostać wyzwaniom współczesnej medycyny na całym świecie. Wciąż poszukuje nowych dróg i rozwiązań, aby wprowadzać pozytywne zmiany dla swoich klientów oraz zdrowia wielu ludzi. Żeby sprostać temu wyzwaniu, inwestuje nie tylko w rozwój technologii i tym samym w szerokie portfolio nowatorskich produktów i usług medycznych - inwestuje przede wszystkim w 68 tys. pracowników.

 

Sprawny staż w dziale Sprzedaży Usług Serwisowych
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje różnorodne zadania:

Włącz się, jeśli:

Korzyści ze współpracy:

Proces rekrutacji składa się z dwóch głównych etapów:

  1. Pierwszy etap prowadzony jest przez Fundację Integralia. Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w godzinach 8.00 - 16.00 (stacjonarnie lub online). Jeśli pomyślnie przejdziesz ten etap, zarekomendujemy Twoją kandydaturę do stażodawcy.
  2. Drugi etap prowadzony jest przez firmę, która realizuje staż. O wyniku rozmów dowiesz się najpóźniej do 21 czerwca 2024 roku.

 

Podczas rekrutacji mogą pojawić się testy kompetencyjne.

 

Ważne jest dla nas stworzenie dostępnego procesu rekrutacji na każdym jego etapie. Jeśli masz jakiekolwiek potrzeby wynikające z niepełnosprawności, poinformuj nas o tym w formularzu rekrutacyjnym lub podczas rozmowy telefonicznej z rekruterką. Zadbamy o nie w trakcie rekrutacji.

 

Dziękujemy wszystkim Kandydatom i Kandydatkom za zainteresowanie ogłoszeniem. Jeśli spełniasz powyższe kryteria, wypełnij formularz dostępny po kliknięciu w przycisk 'Aplikuj'.

Aplikuj