header

Sprawny staż to program Fundacji Integralia dla studentów/studentek i absolwentów/absolwentek z niepełnosprawnościami oferujący przyjazne, płatne staże w renomowanych firmach. Każdy uczestnik/ uczestniczka otrzyma wynagrodzenie w wysokości minimum 4 872 zł brutto za miesiąc. Zuzanna, studentka piątego roku psychologii, zdobyła doświadczenie zawodowe w dziale rekrutacji uznanej firmy. Po stażu pracodawca polecił ją do zaufanej organizacji. Zuzanna podjęła tam pracę na pełen etat i spełnia się w swoim zawodzie.

Bądź jak Zuzanna! Przyśpiesz swój rozwój zawodowy i zdobywaj doświadczenie w branży. Podejmij Sprawny staż w Dziale People&Culture w IKEA.

IKEA od ponad 75 lat ma wpływ na to, jak miliony ludzi urządzają swoje domy na całym świecie! Spodziewa się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. To firma, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest jej prawdziwą pasją. Wspólnie z Tobą chce tworzyć lepsze codzienne życie dla wielu ludzi - nie tylko to, które toczy się w ich domach.

 

Sprawny staż w Dziale People&Culture
Miejsce pracy: Janki k. Warszawy lub zdalnie

Twoje różnorodne zadania:

Włącz się, jeśli:

Korzyści ze współpracy:

 

Proces rekrutacji składa się z dwóch głównych etapów:

  1. Pierwszy etap prowadzony jest przez Fundację Integralia. Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w godzinach 8.00 - 16.00 (stacjonarnie lub online). Jeśli pomyślnie przejdziesz ten etap, zarekomendujemy Twoją kandydaturę do stażodawcy.
  2. Drugi etap prowadzony jest przez firmę, która realizuje staż. O wyniku rozmów dowiesz się najpóźniej do 21 czerwca 2024 roku.

Podczas rekrutacji mogą pojawić się testy kompetencyjne.

Ważne jest dla nas stworzenie dostępnego procesu rekrutacji na każdym jego etapie. Jeśli masz jakiekolwiek potrzeby wynikające z niepełnosprawności, poinformuj nas o tym w formularzu rekrutacyjnym lub podczas rozmowy telefonicznej z rekruterką. Zadbamy o nie w trakcie rekrutacji.

Dziękujemy wszystkim Kandydatom i Kandydatkom za zainteresowanie ogłoszeniem. Jeśli spełniasz powyższe kryteria, wypełnij formularz dostępny po kliknięciu w przycisk 'Aplikuj'.

Aplikuj